M-X Producent akcesoriów dla gołębi

Podsumowanie sezonu lotowego 2019r. PZHGP Oddział Rzgów


Dodano 8 grudnia 2019 o godz. 15:52

Dnia 7 grudnia 2019r. odbyło się uroczyste podsumowanie sezonu lotowego 2019r. PZHGP Oddziału  Rzgów.  Podczas spotkania wręczono Mistrzom i Przodownikom puchary oraz dyplomy za osiągnięte wyniki w rywalizacji gołębi pocztowych.

Oto najlepsi z najlepszych:

  • NAJLEPSZY   SAMIEC  DOROSŁY

1. lotnik – Szóstka Wojciech

2. lotnik – Namielski Józef, Łukasz

3. lotnik – Święcicki Paweł

  • NAJLEPSZA  SAMICA  DOROSŁA

1. lotniczka – Namielski Józef, Łukasz

2. lotniczka – Namielski Józef, Łukasz

3. lotniczka – Namielski Józef, Łukasz

  • NAJLEPSZA  SAMICZKA  ROCZNA

1. lotniczka – Domagała Wojciech

2. lotniczka – Stępień Piotr - Martyna

3. lotniczka – Domagała Wojciech

  • NAJLEPSZA  SAMIEC  ROCZNY

1. lotnik  – Namielski Józef, Łukasz

2. lotnik  – Szóstka Wojciech

3. lotnik  – Rzepecki Robert

  • Mistrzostwo gołębi dorosłych Oddziału Rzgów kat. TYPOWANE „5 z 10”  z 50-tki 2019r.

   Mistrz             NAMIELSKI  JÓZEF,ŁUKASZ               

   I w/ce Mistrz     KISIEL DONATA I JACEK    

   II w/ce Mistrz   DOMAGAŁA WOJCIECH            

   I przodownik     SZÓSTKA WOJCIECH          

   II przodownik     FRANDZEL DARIUSZ         

   III przodownik   RYBIŃSKI ANDRZEJ       

   IV przodownik     SAMIEC JACEK     

   V przodownik      ŚWIĘCICKI PAWEŁ      

   VI przodownik     BĄBOL IRENEUSZ         

   VII przodownik        SAPAŁA ANDRZEJ            

 

  • Mistrzostwo gołębi dorosłych Oddziału Rzgów kat. „OPEN” 2019 r.

   Mistrz                ŚWIĘCICKI PAWEŁ                  

   I w/ce Mistrz         NAMIELSKI JÓZEF,ŁUKASZ 

   II w/ce Mistrz        SZÓSTKA WOJCIECH     

   I przodownik          KISIEL DONATA I JACEK  

   II przodownik         TUREK WŁODZIMIERZ     

   III przodownik        DOMAGAŁA WOJCIECH

   IV przodownik         FRANDZEL DARIUSZ     

   V przodownik          BAUMAN ZDZISŁAW     

   VI przodownik        STĘPIEŃ PIOTR-MARTYN

   VII przodownik        RZEŹNIK MIECZYSŁAW   

 

  • Najlepsze gołębie dorosłe kat. „A” Oddziału Rzgów 2019r.

1.Garry Rees                   

2. Szóstka Wojciech       

3. Popek Radosław          

  • Najlepsze gołębie dorosłe kat. „B” Oddziału Rzgów 2019r.

1.Domagała Wojciech        

2.Namielski Józef i Łukasz            

3. Namielski Józef i Łukasz   

  • Najlepszy gołąb dorosły kat. „C” Oddziału Rzgów 2019r.

1. Namielski Józef i Łukasz   

2. Brajtkrojc Krzysztof           

3. Stępień Piotr i Martyna     

  • Najlepsze gołębie dorosłe kat. „Maraton” Oddziału Rzgów 2019r.                                                                                           

1.  Stępień Piotr i Martyna  

2.    Szóstka Wojciech            

3.  Namielski Józef i Łukasz  

 

  • Najlepsze Lotniki Oddziału Rzgów gołębi młodych 2019 r.

      I lotnik młody   ŚWIĘCICKI PAWEŁ         

      II lotnik młody  ŚWIĘCICKI PAWEŁ         

      III lotnik młody ŚWIĘCICKI PAWEŁ         

      IV lotnik młody  ŚWIĘCICKI PAWEŁ        

      V lotnik młody    ŚWIĘCICKI PAWEŁ      

      VI lotnik młody   JARDZIOCH TOMASZ      

      VII lotnik młody  ŚWIĘCICKI PAWEŁ       

      VIII lotnik młody ŚWIĘCICKI PAWEŁ     

      IX lotnik młody   ŚWIĘCICKI PAWEŁ   

      X lotnik młody    ŚWIĘCICKI PAWEŁ     

 

  • Mistrzostwo Oddziału Rzgów gołębi młodych kat. „OPEN” 2019r.

          Mistrz          ŚWIĘCICKI PAWEŁ        

          I w/ce Mistrz   JARDZIOCH TOMASZ       

          II w/ce Mistrz  KONIECZNY WACŁAW         

          I przodownik    JAGODZIŃSKI ROMAN       

          II przodownik   PATURAJ CZESŁAW        

          III przodownik  JABŁOŃSKI WIESŁAW     

          IV przodownik   ZIĘBA STANIS.I DARIUSZ

          V przodownik    POŚNIAK JAN I ZBIGNIEW  

          VI przodownik   SZPOTAN ZBIGNIEW      

          VII przodownik  REES GARRY           

 

  • Mistrzostwo Oddziału Rzgów gołębi młodych kat. TYPOWANE „8 z 15” w  2019 r.

   Mistrz          JAGODZIŃSKI ROMAN         

   I w/ce Mistrz   REES GARRY               

   II w/ce Mistrz  MILCZAREK MARIUSZ      

   I przodownik    JARDZIOCH TOMASZ    

   II przodownik   DOMAGAŁA WOJCIECH        

   III przodownik  KONIECZNY WACŁAW          

   IV przodownik   KOZA PAWEŁ                

   V przodownik    HAJDUK ANTONI         

   VI przodownik   PATURAJ CZESŁAW       

  VII przodownik   KISIEL DONATA I JACEK 

 

  • MISTRZOSTWO  KAT. „A”  GOŁĘBI DOROSŁYCH  ODDZIAŁU RZGÓW 2019r.

Mistrz                  Namielski  Józef i Łukasz      

I w/ce Mistrz      Kisiel Donata i Jacek               

 II w/ce Mistrz   Szóstka Wojciech     

              

  • MISTRZOSTWO  KAT. „B”  GOŁĘBI DOROSŁYCH  ODDZIAŁU RZGÓW 2019r.

Mistrz                     Namielski Józef i Łukasz         

 I w/ce Mistrz        Domagała Wojciech                

II w/ce Mistrz        Rewicz Tadeusz                         

  I przodownik        Kisiel Donata i Jacek              

             

  • MISTRZOSTWO  KAT. „C”  GOŁĘBI DOROSŁYCH  ODDZIAŁU RZGÓW 2019r.

Mistrz              Namielski Józef i Łukasz         

I w/ce Mistrz   Szóstka Wojciech                 

II w/ce Mistrz  Kisiel Donata i Jacek    

         

  • MISTRZOSTWO  KAT. „D”  GOŁĘBI DOROSŁYCH  ODDZIAŁU RZGÓW 2019r.

Mistrz                 Namielski Józef i Łukasz       

I w/ce Mistrz     Kisiel Donata i Jacek     

   

  • MISTRZOSTWO  KAT. „MARATON”  GOŁĘBI DOROSŁYCH  ODDZIAŁU RZGÓW  2019r.

Mistrz                Namielski Józef i Łukasz  

I w/ce Mistrz    Kisiel Donata i Jacek    

  

  • Kategoria Super Mistrz Oddziału Rzgów 2019r.

Super Mistrz    Namielski Józef i Łukasz 

I w/ce Mistrz    Kisiel Donata i Jacek     

 

  • Mistrzostwo GMP Oddział Rzgów 2019r.

Mistrz                       Namielski Józef i Łukasz  

I w/ce Mistrz           Kisiel Donata i Jacek       

II w/ce Mistrz          Domagała Wojciech          

I przodownik           Frandzel Dariusz                  

II przodownik          Święcicki Paweł

 

Dziękujemy koledze Pawłowi Święcickiemu za możliwość wspólnego spotkania się w restauracji Rybakówka.

 


Ważne!!! - Odwołanie lotu nr 5 - Grodzisk Wielkopolski


Dodano 28 września 2019 o godz. 09:10

Witam,

ze względu na niespełnione kryterium 500 gołębi, lot nr 5 - Grodzisk Wielkopolski, zaplanowany na dzień 29.09.2019r. zostaje odwołany.


Lot nr 5 - Grodzisk Wielkopolski - zmiana terminu lotu


Dodano 25 września 2019 o godz. 21:48

Witam, z uwagi na prognozowane niekorzystne warunki atmosferyczne, lot nr 5 - Grodzisk Wielkopolski, zostaje przesunięty na niedzielę - 29.09.2019r.

Koszowanie - sobota, 28.09.2019r. od godz. 20.00 w siedzibie Oddziału Rzgów.

Dobry lot!


Lot nr 5 - Grodzisk Wielkopolski


Dodano 23 września 2019 o godz. 20:14

Witam,

lot nr 5 - Grodzisk Wielkopolski odbędzie się dnia 28.09.2019r.

Koszowanie, dla sekcji Czarnocin oraz sekcji Rzgów, odbędzie się w siedzibie Oddziału - Rzgów,     

w piątek, 27.09.2019r. w godz. 20.00-21.30.

Dobry lot!


Informacja o locie nr 4 - 21.09.2019r. zmiana miejsca wypuszczenia


Dodano 19 września 2019 o godz. 21:40

Witam,

po analizie kilometrażu wymaganego do współzawodnictwa lotowego o MP w lotach gołębi młodych, zmienione zostało miejsce wypuszczenia.

Lot nr 4 - 21.09.2019r. - Śrem

Koszowanie dnia 20.09.2019r.

Odjazd kabiny:

- sekcja Czarnocin - godz. 20.30

- sekcja Rzgów - godz. 22.00

 


Informacja o locie nr 4 - Pleszew


Dodano 17 września 2019 o godz. 06:06

Witam,

lot nr 4 - gołębie młode - Pleszew - 21.09.2019r.

koszowanie dnia 20.09.2019r.

Odjazd kabiny:

- sekcja Czarnocin - godz. 20.30

- sekcja Rzgów - godz. 22.00

Dobry lot!





Ostatnio dodane listy konkursowe



ŚREM


21 września 2019

Lista
konkursowa
dostępna

Data dodania
2019-09-22 15:37

BŁASZKI


7 września 2019

Lista
konkursowa
dostępna

Data dodania
2019-09-13 22:32

Pleszew


31 sierpnia 2019

Lista
konkursowa
dostępna

Data dodania
2019-08-31 20:40

Pleszew


24 sierpnia 2019

Lista
konkursowa
dostępna

Data dodania
2019-08-25 20:28